2 Replies to “Vajza e Ambasadorit – Episodi 118”

  1. Aida Dervishi

    Pershendetje,fillimisht ju falenderoj per serite e reja qe i postoni cdo dite!Kisha nje pyetje dhe nje sugjerim ne te njejten kohe behet fjale per serialin Gecenin Kralicesi (Mbreteresha e nates) eshte i shkurter si serial,a mund ti postoni dhe serite e tij me titra shqip?Faleminderit paraprakisht,jam ne pritje te pergjigjes suaj.

Lere nje koment nese ke ndonje problem ose sygjerim!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.