Nene – Episodi 1

Nene – Episodi 1

Permbajtja

Një dramë rrënqethëse për një grua të rritur jetime dhe një vogëlushe ëngjëllore që keqtrajtohet në shtëpi.
Zejnep e rritur e vetme, pa nënën e saj që e urren miqësohet me Melek, një vajzë e qeshur e cila fsheh brenda një dramë të madhe.
Jeta e Zejnep ndryshon përgjithmonë, teksa ajo bëhet dëshmitare e një keqtrajtimi mizor.
Ajo duhet të bëhet shpëtimtarja e Melek duke u bërë nëna e saj.
A do të mundet Zejnep të ndryshojë jetën e Melek?
Serial emocionues me një kast të jashtëzakonshëm aktorësh.

OPSIONI 1


Lere nje koment nese ke ndonje problem ose sygjerim!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Adblock Detected

Ju perdorni nje bllokues reklamash. Ju lutem na mbeshtesni duke e caktivizuar ads blocker.

Refresh Page