2 Replies to “Doktori i Mrekullive – Episodi 152”

  1. Lila

    Mirmbrema Albkinema se pari deshirova te ju falemnderoj per punen e pa lodhshme qe beni per te na mundesuar ne qe ti shikojm keto seriale aq te mira
    Dhe se dyti kam nje kerkes a mundeni me perkthy serialin Doğduğun ev kaderindir ne qoftse se keni problem.💗😊

Lere nje koment nese ke ndonje problem ose sygjerim!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.